Muskel Skjorte

750 kr

Mens

How to measure
Muscle fit shirt size chart
Size4244464850
Chest100105110115118
Upper arm3538404143
Lower arm1819202223
Waist9798989899
Shoulders9798100101103
Varenummer (SKU): 101 Kategori:

Yderligere information

Vægt 0.2 kg
Størrelse 30.5 × 23 × 3 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Muskel Skjorte”